Free Delivery from 200PLN

20% rabat KOD WO2021

Free Delivery from 200PLN

20% rabat KOD WO2021

Kolczyki
Kolczyki ze stali chirurgicznej

Stal szlachetna znana też pod nazwą chirurgicznej, czy nierdzewnej, to rodzaj stopu metalu, który jest odporny na korozję, bardzo wytrzymały i nie uczula (w przypadku alergii na nikiel). Jest, to świetna alternatywa dla złota i srebra

 

Szeroki wybór kolczyków ze stali chirurgicznej

Sklep eBrylanick.pl oferuje bardzo duży wybór najróżniejszych kolczyków. Oprócz standardowych wzorów można także znaleźć nausznice, czyli kolczyki zakładane na chrząstkę bez konieczności posiadania dziurki. Stal chirurgiczna z natury swojej jest w takim grafitowym kolorze, jednak wyśmienicie nadaje się do lakierowania! Dzięki temu kolczyki ze stali mogą wyglądać jak złoto, srebro, albo mieć całkiem inną barwę. Wśród produktów sklepu eBrylanick.pl można znaleźć biżuterię w kolorze m.in. różowego złota.

Kolczyki na sztyftach, laserowo cięte

Nadają się fenomenalnie na każdy dzień. Są małe, większość wzorów przylega do ucha, a niezaprzeczalnie dodają blasku. Niezwykle subtelne są modele wkrętów z płaską, laserowo ciętą ozdobą. Wśród tego typu biżuterii można znaleźć kolczyki z ażurowymi kotkami, pandą, konturem Ziemi widzianej z kosmosu, czy piórkami i wiele innych. Każda kobieta z pewnością wyszuka w tej kategorii ozdoby, które najlepiej do niej pasują.
różowego złota.

Kolczyki z motywem Liter

Literki mogą prezentować się w różnoraki sposób. Umieszczone bezpośrednio na sztyfcie, będą przylegać do ucha. Są stosunkowo małe i pod względem sposobu wykonania, przypominają te opisywane w powyższym paragrafie. Kolejnym rodzajem są literki zawieszone na kołach. Te są już większe i bardziej przykuwają wzrok. Następne, to nausznice po brzegi wysadzane srebrnymi cyrkoniami, które bajkowo załamują światło.

Ponadczasowe wzory i kształty kolczyków

Moda na kolczyki w kształcie kół nie przemija. Oprócz klasycznych, złotych obręczy, dostępne są także fantazyjne ozdoby z cyrkoniami, zdobniczymi perłami, albo fakturowane. Bardzo zwiewnie prezentuje się wariant z przywieszkami z motywem np. roślinnym. Koła mogą łączyć się też z innymi kształtami! Designerskie kolczyki utrzymane w geometrycznym stylu, idealnie dopełnią codzienną, jak i również wyjściową stylizację.

Błyszczące kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki z cyrkoniami fenomenalnie nadadzą się na większe okazje, tudzież uzupełnią wizerunek do pracy, czy do szkoły. Kunsztowne rozetki z czarnym oczkiem przepięknie będą się komponować z wieczorową suknią. Ozdoby w kształcie gwiazd, które nie świecą wprawdzie swoim, ale odbitym światłem, dodadzą niezwykłego uroku i blasku! Małe, uniwersalne kolczyki na sztyftach z pojedynczą cyrkonią dostępne są w różnych kolorach, a jest to ten rodzaj biżuterii, którą powinna mieć każda kobieta.W sklepie eBrylanick.pl znajduje się o wiele więcej wspaniałej i niebanalnej biżuterii ze stali chirurgicznej, więc naprawdę warto zapoznać się z całą ofertą!